Na pewno jednym z Twoich noworocznych postanowień jest podróżowanie. Masz już przygotowaną listę miejsc, które koniecznie chcesz zobaczyć? A może właśnie jesteś na etapie poszukiwania inspiracji? Oto trendy 2018!

Turystyczne trendy - zobacz hity 2018!

Coraz rzadziej korzystamy z opcji last minute i planujemy wakacje dużo wcześniej. Doświadczeni turyści wiedzą, że to pewniejszy sposób niż polowanie na ostatnią okazję. Wtedy zresztą wybór jest mały, a nam przecież zależy, abyśmy wypoczęli i wrócili pełni wrażeń i zadowoleni. Radzimy zatem, aby już dziś podjąć decyzję o najbliższych wypadach.

Trendy, jakie będą obowiązywać, widać już na początku roku, bo Polacy już rezerwują sobie wycieczki objazdowe lub wakacje. W przedsprzedaży największą popularnością cieszą się takie kierunki, jak np. Grecka, a konkretnie jej wyspy – Kreta, Zakynthos czy Kos. Chętnie wiec wybieramy się w znane destynacje, ale za to bezpieczne i lubiane.

Chętnie też wybieramy się na wakacje zimą, ale tu od lat króluje Egipt, Tunezja (w tym wyspa Dżerba), Albania oraz Hiszpania, ale doszła też nowość – Turcja. Riwiera Turecka zyskuje uznanie turystów – odnotowuje się coraz więcej rezerwacji. Za tygodniowy pobyt można zapłacić naprawdę niewiele, bo mniej niż 1000 złotych! I to z zakwaterowaniem w 5* hotelu!