Jeśli wybierasz się do innego miasta, zwykle potrzebujesz sprawdzonego hotelu. Warto zatem korzystać z obiektów należących do jednej z popularnych sieci. Poniżej kilka tych najwyżej ocenianych przez polskich turystów i osoby podróżujące służbowo.

Popularne sieci hotelarskie

Focus Hotels. Jeśli jedziesz do Łodzi, Szczecina lub Chorzowa, możesz zatrzymać się w obiekcie należącym do Focus Hotels. Komfortowe pokoje wyposażono w łazienkę i nowocześnie urządzono, recepcja czynna jest przez całą dobę, goście mogą też korzystać z Wi-Fi. Personel chętnie zaś podpowie, co warto zobaczyć w okolicy – np. Łódź urzeka architekturą, ulicą Piotrkowską, Manufakturą. Z kolei ze Szczecina blisko jest nad morze, a poza tym nie brakuje atrakcji – wystarczy wymienić np. Zamek Książąt Pomorskich.
Ibis zaś to międzynarodowa sieć hotelowa należąca do grupy AccorHotels. Marka, o standardzie ekonomicznym, to 2- lub 3-gwiazdkowe hotele oferujące dobry poziom za rozsądną cenę. Pokoje są nowoczesne, klimatyzowane i wyciszone, a personel oferuje pomoc i wsparcie. Znajdują się w wielu miastach w Polsce i na świecie, m.in. w Warszawie, Poznaniu czy we Wrocławiu.
Best Western. Sieć Best Western bardzo się rozwinęła w Europie. Best Western Premier i Best Western Plus to jedne z najdynamiczniej rozwijających się marek. To trzecia grupa na świecie względem wielkości. Obecnie Best Western Hotels & Resorts oferuje dziewięć rodzajów hoteli gościom z całego świata.
(Kkw / Fot. Pixabay/Free-Photos)