Jeśli masz ochotę wybrać się do jednego z najważniejszych polskich miast, aby dokładnie je zwiedzić, zadbaj o to, gdzie będziesz spać. Dobrym i atrakcyjnym cenowo wyborem będą obiekty sieci Moonhostel – w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku oraz Poznaniu.

Podróżuj i mieszkaj wygodnie

Polska zachwyca, zwłaszcza wiosną, a zatem warto wybrać się na zwiedzanie jednego z najważniejszych miast, np. Wrocławia czy Warszawy. Polecamy noclegi w Moonhostelu, który poza dogodną lokalizacją w centrum danego miasta oferuje m.in. także komfortowe i świetnie wyposażone pokoje, bezpłatne W-Fi na terenie całego obiektu, pralnia, recepcja czynną przez całą dobę, pomocny personel oraz ogólnodostępne kuchnie.

Goście mogą też wypożyczyć rowery – i to bez dopłaty. Ten środek transportu jest niezwykle wygodny, jeśli chcemy poruszać się po Warszawie czy Poznaniu. Ogólnodostępne są także w pełni wyposażone kuchnie, aby każdy gość mógł przygotować sobie zarówno śniadanie, jak i inny posiłek. To duża wygoda dla podróżujących z dziećmi, ale można też wykupić posiłki.

Przestronny salon z telewizją satelitarną i DVD, Playstation, komputery z dostępem do Internetu, rzutki, piłkarzyki, kącik dla dzieci oraz rozmaite gry to kolejne atrakcje dla gości. Zadbano ponadto, aby w pokojach znalazły się telewizory z płaskim ekranem i lodówki, a także prywatne łazienki.
Personel chętnie udzieli informacji na temat topografii oraz atrakcji Warszawy, Wrocławia, Poznania lub Gdańska, a także pomoże w rezerwacji wycieczek czy biletów wstępu do wybranych atrakcji.

(KKW / Fot. Pixabay/cc0)