Kto powiedział, że na wakacje można polecieć tylko latem? Lipiec i sierpień to wysoki sezon, więc i ceny nie są wtedy zbyt atrakcyjne. Zobacz, gdzie warto wybrać się choćby w lutym – fajnych kierunków nie brakuje!

Gdzie polecieć w lutym? Zaplanuj wakacje!

Planując urlop w lutym, musisz jedynie zdecydować, czy chcesz wygrzać się na plaży, zasmakować w nocnym życiu, intensywnie zwiedzać, podziwiać malownicze tereny, szaleć na nartach i snowboardzie, a może odkrywać różne kulinarne smaki? Możesz też połączyć kilka tych aktywności i spędzić lutowe wakacje tak, jak lubisz najbardziej. Poniżej znajdziesz kilka inspiracji.

Tel Awiw, Izrael
Jeśli szukasz lotów do jednej z metropolii, gdzie oddasz się rozrywce w jednym z klubów, Tel Awiw będzie odpowiedni! Ponadto miasto szczyci się wyjątkowymi plażami, m.in. Gordon. Można tu wypocząć i popływać niemal o każdej porze roku.

Madera, Portugalia
Wyjątkowe miejsce określane jest jako Wyspa Wiecznej Wiosny i będzie odpowiednia na pobyt o każdej porze roku. Znajduje się blisko wybrzeży Afryki! Ponadto najniższa temperatura wynosi około 20 stopni Celsjusza. Jest świetna do wypoczynku i podziwiania krajobrazów, gdyż dokuczliwe upały nam tu nie grożą!

Cypr
Nie lubisz śniegu, wiatru, lodu i mrozu? A może właśnie chcesz poszaleć na nartach? Miłośnicy sportów zimowych mogą udać sie w góry Troodos od grudnia do marca! Średnia temperatura powietrza w styczniu wynosi 17 stopni, a około 30 w sierpniu, najcieplejszym miesiącu. W lutym zaś około 18 stopni, ale to dogodna pora, aby wybrać się na zwiedzanie.
(KK)